SOCIAL

Business Intelligence konzultant

Společnost MDSap (dříve Sybase Products) hledá vhodného kandidáta do svého týmu na pozici: Business Intelligence konzultant pro svoji českou pobočku.

Náplň práce:
-    Práce na BI projektech převážně v ČR, výjimečně v zahraničí
-    Pre-sales podpora obchodu pro nástroje nabízených BI řešení
-    Podpora stávajících zákazníků s BI řešeními
-    Analýza požadavků zákazníka
-    Návrh konkrétních nástrojů pro prostředí zákazníka
-    Aktivní účast na implementaci nástrojů

Požadujeme:
-    Znalost nějaké ze SAP technologií v BI oblasti, nejlépe Business Objects
-    Min. 3 roky praxe v oblasti BI
-    Znalost některého dalšího reportingového nástroje velkou výhodou
-    Prezentační a komunikační dovednosti
-    AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
-    Práci na plný úvazek
-    Práci s moderními IT technologiemi
-    Moderní pracovní prostředí v prostředí mezinárodní firmy
-    Firemní notebook a mobilní telefon
-    Stravenky

Kontakt:
Jiří Ptáček
MDS Advanced Program Tech s.r.o.
V Parku 2326/18
148 00 Praha 4
jiri.ptacek@mdsaptech.cz
tel: +420 724 539 931